Darmowa dostawa powyżej 199 zł !

Szukaj

O nas


Pokój Marzeń jest miejscem stworzonym, przez młodych rodziców, którzy doskonale wiedzą jak dużym wyzwaniem jest znalezienie bezpiecznych, jakościowych, ładnych i przy tym przystępnych cenowo produktów dla dziecka.

W momencie, w którym po raz pierwszy zetknęliśmy się z tematem kompletowania wyprawki dla dziecka, zostaliśmy zasypani informacjami odnośnie rzeczy, które są potrzebne, zdarzało się że o niektórych przedmiotach słyszeliśmy po raz pierwszy w życiu i nawet nie wiedzieliśmy do czego służą. Pierwszym naszym odruchem było poszukiwanie akcesoriów w internecie, jednak w momencie w którym zdaliśmy sobie sprawę jak wielki jest wybór, nasze przerażenie tylko wzrosło, a mętlik w głowach powodował coraz większe zniechęcenie. Chcieliśmy kupować tylko produkty bezpieczne, jednak szybko zorientowaliśmy się, że w branży dziecięcej jest bardzo dużo pułapek w postaci kiepskiej jakości produktów zagrażających zdrowiu dziecka. I wtedy właśnie chcąc wiedzieć jak najwięcej na temat dzieci i ich potrzeb, spędziliśmy długie godziny na poszukiwaniu rzetelnych informacji. Przetestowaliśmy niezliczone ilości produktów. Jako fizjoterapeuci zgłębialiśmy wiedzę na temat rozwoju dziecka. Jako rodzice poznaliśmy praktyczne aspekty rodzicielstwa i zobaczyliśmy co tak naprawdę jest nam potrzebne.

W ten sposób powstał Pokój Marzeń, wyjątkowe miejsce dla Was i Waszych dzieci. Miejsce w którym:
Nie znajdziecie sztucznych tkanin bez certyfikatów
Nie znajdziecie nieprzemyślanych produktów zagrażających zdrowiu dziecka

Znajdziecie u nas natomiast zabawki, które będą rosły razem z Waszymi dziećmi i są tak ponadczasowe i trwałe, że zostaną w Waszej rodzinie na pokolenia. Wysokiej jakości akcesoria, które ułatwią codzienne obowiązki. Wyprawkę, która będzie tą wymarzoną.  

Znajdziesz tu wyselekcjonowane przez nas marki, zarówno rodzimych producentów jak i ciekawostki z zagranicy, tekstylia oraz ubranka z najlepszych, przyjaznych dla skóry materiałów, miękkie przytulanki i inne piękne rzeczy.Drogi Rodzicu, jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze produktu, masz wątpliwości lub po prostu chcesz się doradzić - Napisz do nas sklep@pokojmarzen.pl lub zadzwoń 799 086 363
Chętnie doradzimy, podpowiemy i pomożemy znaleźć to czego szukasz :)


A jeśli chcesz się spotkać z nami osobiście zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Kłodzku przy ul. Rodzinnej 45. Jesteśmy tu dla Ciebie!