Darmowa dostawa powyżej 299 zł !

Szukaj

Silikonowa lampka z pilotem Miś - biała Rabbit&Friends

79.00 PLN

Dostawa: 2 dni

Silikonowa lampka  z pilotem Miś - biały

Lampki są bardzo miłe w dotyku. Wykonane zostały bowiem z silikonu o "pudrowym" wykończeniu. To sprawia, że dotykając lampkę nie odczuwamy nieprzyjemnego wrażenia sztucznego tworzywa, a miłą niemal jedwabistą powierzchnię.

Jeśli dziecko ściśnie lampkę, to nic jej się nie stanie i już po paru chwilach lampka wróci do swojej normalnej postaci.

Lampka może świecić białym światłem, ale możne też zmieniać powoli światła na 7 różnych kolorów. Łagodne światełko nie razi w oczy, ale jest na tyle widoczne, aby lekko rozjaśnić mrok wokół łóżeczka.Gdy Twoje maleństwo boi się spać przy zgaszonym świetle, z pomocą przyjdzie Miś, który delikatnie rozświetli ciemność.

Lampka z powodzeniem sprawdzi się podczas wieczornej pielęgnacji maluszka, przy przewijaniu czy karmieniu, bez konieczności włączania głównego oświetlenia pokoju.

Każda z lampek ma swoje własne, kartonowe pudełeczko i owinięta jest w pergamin z logo Rabbit&Friends.

Wymiary: 11.1x11.1x16cm

Sposób użytkowania:

  1. Przed pierwszym użyciem naładuj lampkę do końca za pomocą kabelka i portu USB, który znajduje się pod spodem (prąd 5V -1000mA). W trakcie ładowania czerwony wskaźnik będzie migać, a po ok 3 godz. czerwone światełko będzie nieprzerwanie świecić i jest to znak, że lampka jest naładowana. Lampka świeci około 15 godzin przy użyciu ciepłego, białego światła; 12 godzin przy innych kolorach. Po przyciśnięciu przez 4 sekundy Włącznika, lampka zamiga 2 razy światłem i włączy się w tryb czasowy (lampka wyłączy się po 2 godzinach).
  2. Aby włączyć lampkę naciśnij główny przełącznik znajdujący się pod spodem i wtedy zapali się ciepłe światło, jeśli naciśniesz główny przełącznik ponownie, wyłączysz lampkę.
  3. Jeśli chcesz aby kolory się zmieniały, to włącz lampkę i po zapaleniu się ciepłego światła, klepnij ją ręką, a kolory zaczną zmieniać się co 3 sekundy. Jeśli w trakcie zmiany kolorów klepniesz lampkę, to wybrany kolor pozostanie. Ponowne klepnięcie sprawi, że lampka się wyłączy. Kolejne uderzenie włączy jasne światło.
  4. Kiedy lampka jest wyłączona przez poklepywanie, prąd jest w trybie spoczynkowym. Jeśli nie używasz lampki przez dłuższy czas, wyłącz ją poprzez główny przełącznik.
  5. Za pomocą pilota można regulować intensywność światła, ustawiać kolory świecenia i szybkość ich zmiany (4 programy).Jeśli potrzebujesz mocniejszego światełka, wystarczy wybrać na pilocie biel (W) i zwiększyć moc świecenia do maksimum, kiedy chcesz aby światełko było słabsze wybierz np. czerwony (R) i zmniejsz jego moc.
  6. Po zakończeniu ładowania, odłącz lampkę od źródła zasilania.
  7. Jeśli lampka się ubrudzi, to przetrzyj ją wilgotną ściereczką, ale omijaj spód.
  8. Nie otwieraj lampki,bo może dojść do uszkodzenia.

Ładowanie lampki odbywa się poprzez kabelek micro USB (dołączony do lampki). 

Produkt nie jest zabawką.


ZOBACZ TAKŻE

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie