Badanie nasienia

Badanie nasienia

Chociaż motywy kierujące w tym względzie każdą osobą mogą być różne i czasem bardzo trudne do odkrycia to jednak wydaje się, że najczęstszymi przyczynami niechęci i oporu przed wykonaniem badania nasienia są wymienione poniżej powody. Ważne jest, aby odkryć co jest głównym problemem w tym konkretnym przypadku (naszego męża, partnera czy przyjaciela) i dzięki temu użyć właściwych argumentów aby go przekonać.

Coaching Osobisty

Kim jest Coach?
Coach wspiera ludzi w stawaniu się tym, kim chcą i byciu najlepszym jak to możliwe. Wydobywa i wzmacnia to, co w ludziach najlepsze. Coach wierzy w Ciebie i Twoje możliwości bo wie że jesteś zdolny, kreatywny, mądry i dobry. Coach wspiera, inspiruje, zapewnia środowisko umożliwiające odważne sięganie po więcej i przekraczanie samego siebie, jednak nie podejmie on żadnych działań za Ciebie. Stąd Twoje zaangażowanie jest kluczowe dla sukcesu procesu coachingowego.

Czytaj więcej: Coaching Osobisty

Pro Conceptio Femina wspiera płodność kobiety


Pro Conceptio Femina zalecany jest dla kobiet planujących dzieci i pragnących wspierać swoją płodność.

Coaching Płodności

Niepłodność jest coraz większym problemem społecznym. Coaching płodności to nowa dziedzina, która wspiera  osoby długo starające się o dziecko w dążeniu do ich celu. Koncentruje się na pracy z napięciami, w jakich znajdują się przyszła matka czy ojciec. Analizuje obecną sytuację i tworzy optymalny plan na przyszłość. Zdarza się, że stres tak mocno oddziałuje na psychikę kobiety, że jej organizm sam blokuje kolejne próby poczęcia dziecka.

Czytaj więcej: Coaching Płodności

Coaching Wizerunku

Coaching wizerunku pomaga ludziom w odnajdywaniu ich indywidualnego stylu, zgodnego z ich osobowością, zajęciem i pozycją społeczną. To proces świadomego budowania swojej marki pokryty rzeczywistymi osiągnięciami. Nie dotyczy jedynie wyglądu zewnętrznego, to również praca w dziedzinie motywacji do bycia otwartym na zmianę, do akceptacji nowych rozwiązań i wdrażania ich w swoje codzienne zadania. 

Czytaj więcej: Coaching Wizerunku

Oczyszczanie

Zestaw oczyszczjący dla kobiet

Przeprowadzenie Fertility Cleanse jest jednym z najlepszych pierwszych kroków, które można podjąć w ramach przygotowań do poczęcia i wspierających normalną równowagę hormonalną.

Zestaw wspomaga detoksykację całego organizmu, dzięki czemu tworzymy jak najlepsze warunki do poczęcia. Cleanse Kit wspiera naturalną zdolność organizmu do usuwania nadmiaru hormonów, wzmacnia macicę i normalne funkcjonowanie wątroby.

Korzyści:

  • Wspiera wątrobę w detoksykacji nadmiaru hormonów i toksyn 
  • Pomaga w oczyszczeniu się macicy ze starej krwi 
  • Zmniejsza dolegliwości układu rozrodczego
  • Współpracuje z cyklem miesiączkowym prowadząc do optymalnego czyszczenia 

Partnerzy

Partnerzy i Przyjaciele